Informace o nás

Všichni jsme z takové malebné vesničky,která se skládá asi z tisíce obyvatel. Především dáváme přednost dětem a dětským zájmům takže mají možnost se např svést v naší Avií pozorovat Nás např při tréningu atg.....Od jara do podzimu jezdíme jak na noční tak denní soutěže. Během roku jezdíme taky na různé školení.

Aktivity

02.05.2012 22:04

Čarodejnice

Při pořádání čarodejnic bylo provedeno prověřovací cvičení zásahových obleků a helem při hoření připravené hranice ze dřeva. Toto cvičení proběhlo v pořádku a z hlediska MTZ uspokojivě .

Historie projektu

Náš projekt vznikl k lepšímu publikování našeho SDH v Haraticích tímto bychom chtěli poděkovat hlavně lidem kteří se sem budou dívat a posílat nápady jak to tu vylepšit no a nesmíme zapomenout hlavně těm co jsou ochotni nás fotit při soutěžích a tím doplňovat naší fotogalerii na tomto webu jinák nás k tomuto nápadu přiměl postup doby a zlepšování našich služeb.na závěr vám všem moc děkujeme.

SDH Haratice

Především každého zajímá proč být u dobrovolných hasičů,To je to samé jako kdyby jste se ptali proč být fotbalistou.Já jsem strašně moc ráda, že jsem u dobrovolných hasičů.Je to určitý druh adrenlinového sportu, kterým se člověk baví.Jezdíme každoročně na soutěže a bojujeme s různými družstvy a rok od roku je jich víc a víc.

SDH Haratice se skládá z družstva žen a mužů.V této době máme osm děvčat a snažíme se najít ještě pár schopných holek tak jestli máte zájem tak nás kdykoli můžete kontaktovat.A teď Muži, tak mužů je narozdíl od nás holek o hodně víc.Ty se starají o to vše co je kolem nás,ale také jim pomáháme o  tom není pomyšlení.Také pomáháme a pořádáme spoustu akcí kde je např. vidět, námětové cvičení, dětský den, čarodejnice atd....

 

Kontakt

Marta Floriánová

patymrozka@seznam.cz

Vyhledávání

Anketa

Líbí se vám naše stránky?

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode